Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Pro vystavovatele

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague****

se koná v jednom z největších kongresových hotelů v Praze. Kongresové prostory jsou nově po rozsáhlé rekonstrukci a odpovídají moderním náročným potřebám. Výstavní plocha veletrhu je 3500 m2. Všechny sály jsou vybaveny špičkovou technikou a je možné variabilně upravit jejich velikost za pomoci mobilních stěn.

Sály AQUARISUS/TAURUS, LEO/VIRGO a TYCHO/KEPLER   jsou pro účely veletrhu SVATEBNÍ DNY propojeny v jeden velký sál. Návštěvníci oceňují prostornost a vzdušnost.

V hlavním sále ZENIT/NADIR a MERIDIAN umožňuje 8 metrů vysoký pohyblivý strop uskutečnit televizní přenosy či umístit automobil. Je také ideální pro pořádání přehlídek svatebních i společenských šatů, pánské módy, spodního prádla i obuvi.

Centrální foyer má rozlohu 800 m2.


Vystavovatelům a návštěvníkům svatebního veletrhu jsou k dispozici hotelové restaurace a bary s vyhlášenou kuchyní, wellness/fitness centrum a přilehlé NC Fénix s mnoha nákupními možnostmi.

Vystavovatelé ocení možnost ubytování v luxusních pokojích za zvýhodněnou cenu a dále dostatek parkovacích míst v hotelových garážích. Parkování pro vystavovatele je po dobu veletrhu ZDARMA.

Návštěvníci pak jistě ocení především skvělou dopravní dostupnost s přímým výstupem z metra stanice B „Vysočanská“. 

Plánek výstavních prostor v Clarion Congress Hotel Prague