Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

!!! PŘESUNUTO 12. - 13. 3. 2021 !!!

Clarion Congress Hotel Prague

Moderní kongresové prostory lehce dostupné na jenom podlaží (3500 m2), více než 150 vystavovatelů na jednom místě, parkování v hotelových garážích/ přímý výstup ze stanice M „Vysočanská“, bohatý doprovodný program, veletržní slevy. DÁREK pro prvních 100 návštěvníků každý den, slosovatelná anketa o zajímavé ceny. Svatební katalog SVATEBNÍ DNY pro každého návštěvníka ZDARMA

Pro návštěvníky

!!! PŘESUNUTO 12. - 13. 3. 2021 !!!

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Moderní kongresové prostory (3500 m2), bez registračních poplatků, pohodlné parkování v hotelových garážích po celou dobu ZDARMA, ubytování 4* hotelu včetně snídaně za zvýhodněnou cenu, inventář k expozici ZDARMA, občerstvení a COFFEE servis zdarma, páteční AFTERPARTY, bezplatná podpora na sociálních sítích.

Pro vystavovatele

SVATEBNÍ DNY 12. - 13. 3. 2021

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Veletrh každoročně navštíví 4500 návštěvníků z řad široké veřejnosti, kteří jsou ochotni utratit za svoji svatbu nemalý finanční obnos. Svatba se v posledních letech stala prestižní společenskou událostí a je velmi pečlivě plánována.

Průměrně vynakládané finanční prostředky na svatbu v ČR se pohybují kolem 170.000 Kč. Kupní síla návštěvníků veletrhu se tedy pohybuje ve stovkách mil. Kč.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

Těšíme se ! Váš tým SD

Aktuality

Nový termín pro SVATEBNÍ DNY 2021 (30. 12. 2020)

Současná velmi komplikovaná situace, která je způsobena pandemií Covid19 nám bohužel neumožňuje uspořádat 11. ročník svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY v Congress Hotelu Clarion v předem plánovaném termínu v lednu 2021. Vzhledem k prognózám vývoje této pandemie a po velmi složitém hledání volné kapacity hotelu, jsme se rozhodli přesunout celý veletrh na termín 11. - 13. 3. 2021, kdy by snad i díky postupnému očkování populace ČR mohlo dojít k dostatečnému rozvolnění vládních opatření.

S velikou lítostí sdělujeme... (5. 2. 2020)

S velikou lítostí sdělujeme, že naše milá kolegyně paní Věra Šamořilová prohrála svůj boj s nemocí a dne 20.1.2020 nás opustila.

V  případě dotazů ohledně veletrhu nás můžete kontaktovat na uvedených kontaktech.

Kontakty

Děkujeme !!! (24. 1. 2020)

MOC A MOC VÁM DĚKUJEME ... naši milí návštěvníci, vystavovatelé, učinkující a partneři. Jen díky Vám všem byly jubilejní 10. SVATEBNÍ DNY tak úžasnou událostí. Velice si vážíme Vaší přízně, která nám pomáhá tento veletrh neustále zlepšovat a být stále tou nejvýznamnéjší svatební akcí v ČR.

Pojďte si s námi SVATEBNÍ DNY 2020 připomenout. Fotografie z úspěšného ročníku naleznete ve fotogalerii.