Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

11. - 12. 1. 2019

Clarion Congress Hotel Prague / Nákupní centrum Fénix Vysočanská

Na ploše přes 3000 m2 bude více než 150 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů.

Pro návštěvníky

11. - 12. 1. 2019

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague se konají v jednom z největších kongresových hotelů v Praze. Výstavní plocha je přes 3000 m2 a všechny sály jsou vybaveny špičkovou technikou a je možné variabilně upravit jejich velikost za pomocí mobilních stěn.

Pro vystavovatele

Svatební dny

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Tato akce se bude konat v jednom z největších a nejmodernějších kongresových hotelů konat již po deváté a to ve dnech 11. – 12. 1. 2019.

Svatební veletrh je určen pro: Zlatnictví, foto video, svatební a společenské šaty, květiny a dekorace, šperky, doplňky, catering, hotely a restaurace, svatební cesty, auta a limuzíny, hudbu, kadeřnice, kosmetičky a vizážistky, svatební oznámení, svatební dary, zážitkové agentury a pro všechny, kteří chtějí přímo oslovit se svojí nabídkou budoucí novomanžele  – kapacita výstavních ploch je cca 150 vystavovatelů. Nejčerstvější informace o vystavovatelích a o programu SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague Vám budeme přinášet aktuálně na těchto webových stránkách či na facebookovém profilu.

Aktuality

Doprovodný program (8. 1. 2019)

Připravili jsme pro Vás bohatý doprovodný program. Na SVATEBNÍCH DNECH se pobavíte, inspirujete, ale třeba si i zatančíte. Prostě máme toho připraveno spousta.

Časový harmonogram doprovodného programu najdete zde.

Záštita starosty Městské části Prahy 9 (14. 12. 2018)

SVATEBNÍ DNY MAJÍ ZÁŠTITU STAROSTY – DĚKUJEME!

Naše Svatební dny 2019 jsou opět pod patronátem starosty Městské části Praha 9.
Pan starosta Ing. Jan Jarolím nám poskytl záštitu. Pevně věříme, že jako minulé ročníky všechny naše příznivce nezklameme a přispějeme k rozvoji a zvýšení prestiže svatebního průmyslu v České republice. Za tuto podporu panu starostovi moc děkujeme a je nám ctí, že jsme se zařadili mezi projekty, které si záštitu zasloužily.

Svatební dny obhájily svůj titul (23. 1. 2018)

Svatební dny, které se konaly letos 12. a 13. ledna už po osmé opět obhájily svůj titul - největší svatební veletrh u nás. Pořadatelům se podařilo do vysočanského hotelu Clarion přilákat téměř 4800 návštěvníků. Ti ocenili nejen stále přibývají počet vystavovatelů, ale také pestrý doprovodný program, který na pódiu probíhal téměř nepřetržitě. Nejvíce sledované byly módní přehlídky. Zábavné byly také 2 talkshow, které se týkaly přípravy na svatbu. Nechyběla ani škola tance, bohatá tombola a různá hudební vystoupení. Moderátor a herec Peter Vágner sklidil u publika veliký úspěch. Tomu občas vypomohla u mikrofonu  “nejvtipnější blondýna českého instagramu” A.n.d.u.l.a, která návštěvníkům radila jak se nezbláznit ze svatby. První den slavnostně zahájily muzikálové herečky ve stylu Mamma Mia! -  Olgou Lounová a Petra Vraspírová.  

Videa:

Naši partneři: